Ból stawów / kończyn

Ból w obrębie stawów i kończyn może mieć różne pochodzenie. Jeżeli nie jest źródłem bezpośredniego urazu może mieć początek w problemie z kręgosłupem, albo jakimś zadawnionym, nie doleczonym urazem, albo problemem reumatycznym lub zakwaszeniem i zanieczyszczeniem organizmu lub po prostu przeciążeniem.
Jak wspomniałem problem jest złożony, więc dlatego standardowe leczenie lekami przeciwbólowymi nie usuwa przyczyny, lecz łagodzi objawy.

W naszym Centrum Rehabilitacji zajmujemy się Pacjentem kompleksowo-holistycznie. Oznacza to, że szukamy przyczyny powstania bólu i usuwamy ją. Efekty lecznicze są niewiarygodne, ale wymagają zaangażowania Pacjenta – być może będzie potrzeba regularnych ćwiczeń w domu, może będzie trzeba zmienić złe nawyki, może będzie konieczna modyfikacja diety? Sprawdzimy…
Jeżeli nie wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze, umów się na BEZPŁATNĄ konsultację do naszych specjalistów i oni zdecydują jak najszybciej i najefektywniej rozwiązać Twój problem.
Natomiast, jeżeli masz już sprawdzony sposób na usunięcie swojego bólu lub posiadasz konkretne zalecenia lekarskie, wybierz je z poniższej listy i dowiedz się więcej. Gdy umówisz się na wizytę, nasi terapeuci zdiagnozują Twój problem i jeśli będzie potrzeba podpowiedzą co jest konieczne, aby usunąć przyczynę bólu.