SANOMED CENTRUM REHABILITACJI

DZIAŁAJĄC OD 10 LAT NA PODKARPACIU SKUTECZNIE LECZYMY
BÓLE KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, KOŃCZYN,
POMAGAMY W KOREKCJI WAD POSTAWY
I POWROCIE DO SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

GRAFIK ZAJĘĆ

INNOWACYJNE KONCEPCJE PRACY W GRUPIE

Nowość! Zajęcia TRE

ĆWICZENIA UWALNIAJĄCE OD SKUTKÓW STRESU, NAPIĘĆ I PRZEMĘCZENIA
PIĄTEK, GODZ. 17:30

Floating

POZNAJ MOC LEWITACJI

O nas

Sanomed powstał z myślą o pacjentach, którzy poszukują czegoś więcej, w naszej klinice leczymy przyczyny bólu, a nie tylko objawy. Leczymy bardzo skutecznymi metodami, a połączenie działania na wielu płaszczyznach daje trwałe efekty.

Nie musisz tracić czasu na konsultacje i leczenie w wielu miejscach – u nas zajmiemy się Tobą i Twoja rodziną w pełnym tego słowa znaczeniu. W zespole mamy lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manualnych, trenerów personalnych, dietoterapetów, a dopełnieniem są zabiegi z zakresu SPA – relaksacja, odmładzanie i fitness.

Jesteś w dobrych rękach!

Rehabilitacja

Całościowe spojrzenie na Pacjenta, a nie tylko na jego chorobę gwarantuje trwały efekt leczniczy. W terapii wykorzystujemy następujące zabiegi: terapia manualna, osteopatia, manipulacja powięziowa, masaż, rehabilitacja ruchowa oraz specjalistyczna fizykoterapia (TECAR, Fala Uderzeniowa, masaż wirowy i inne).

Specjalizujemy się również w rehabilitacji dzieci i niemowląt. Nasi terapeuci wykorzystują metody takie jak: NDT Bobath, Integracja Sensoryczna (SI), Terapia Odruchów Posturalnych i Dynamicznych, FITS – terapia wad postawy, projektujemy termoplastyczne wkładki ortopedyczne .

Uro-ginekologia

Otworzyliśmy się na ogromny problem, który jest tabu w świecie kobiet. W Sanomedzie prowadzimy diagnostykę i rehabilitację Uro-ginekologiczną z użyciem profesjonalnego sprzętu Phenix Liberty.

Prowadzimy również ćwiczenia indywidualne i grupowe w dysfunkcjach dna miednicy. Wszystko odbywa się pod nadzorem lekarza ginekologa-położnika, który opiekuje się również kobietami ciężarnymi.

Fitness

Znajdziesz u nas specjalistów, którzy poprowadzą Cię przez proces odchudzania lub odmładzania. W naszej sekcji FIT FIGURA posiadamy sprzęt do profesjonalnego modelowania sylwetki – Vacu bieżnia i Vacu orbitrek, rollmasażery, platforma wibracyjna, sauna skalna Ganbanyoku, limfodrenaż, elektrostymulacja, radioterapia TECAR.

W naszej siłowni trenerzy personalni / fizjoterapeuci stworzą dla Ciebie indywidualny trening funkcjonalny, siłowy czy stabilizacyjny, a dietetyk kliniczny zadba o Twoją dietę i profilaktykę zdrowia. Dysponujemy również przestrzenią, gdzie prowadzimy niezwykłe zajęcia grupowe – refundowane również przez MULTI SPORT.

Spa anti-age

Nasza wizja podejścia do człowieka całościowo (holistycznie), obejmuje również wyeliminowanie skutków stresu i relaks na najwyższym możliwym poziomie.

Jako jedyni na podkarpaciu posiadamy FLOATING (kabina dwu osobowa) oraz Saunę Skalną Ganbanyoku. Prowadzimy wykłady i zajęcia grupowe uczące radzenia sobie z następstwami stresu. Mamy masażystów, którzy zachwycą Cię zabiegami relaksacyjnymi (np. Marma), odchudzającymi i refleksologią.

Lekarze

Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ortopedii, ginekologii oraz radiologa (specjalizującego się w USG narządu ruchu).

W komfortowych, intymnych warunkach, bez tłoku i pośpiechu otrzymasz pomoc na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nie używają sformułowań typu: „to już PESEL”, albo „Proszę się do tego przyzwyczaić” 🙂

Zrobimy wszystko, aby znaleźć sposób, by Ci pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.