REHABILITACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Pacjencie, jeżeli posiadasz:

– orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym i/lub
– I grupę inwalidzką lub
– orzeczenie o niepełnosprawności do 16 roku życia i w orzeczeniu w punkcie 7 i 8 jest zaznaczone WYMAGA lub TAK*,

serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszej placówki, gdzie dostępna jest rehabilitacja środowiskowa dla osób niepełnosprawnych. Świadczymy swoje usługi kompleksowo, z ogromną pasją podchodząc do codziennej pracy, a każdy pacjent może liczyć na pełne zaangażowanie naszego personelu. Brak możliwości samodzielnego przemieszczania się oznacza, że rehabilitacja w domu dla osób niepełnosprawnych staje się koniecznością – we wszystkich przypadkach gwarantujemy krótki termin oczekiwania na pierwszą wizytę rehabilitanta (max. 2 tygodnie).

Sanomed Holistyczne Centrum Zdrowia może przeprowadzić spotkania rehabilitacyjne w warunkach domowych. Oferujemy w pełni indywidualne podejście do każdego pacjenta, czyli terapię mającą na celu skuteczne osiąganie trwałych rezultatów, a nie jedynie leczenie objawowe. Rehabilitacja dla osób z pierwszą grupą inwalidzką w domu to okazja do znacznego polepszenia jakości własnego życia, nie warto więc zwlekać – wystarczy posiadać jedynie skierowanie na rehabilitację środowiskową.

Możemy wspólnie walczyć o Twoją lepszą sprawność każdego dnia, aby Twoje życie stało się znacznie łatwiejsze. Rehabilitacja osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności w domu to jedyny sposób na to, by zyskać realną szansę na poprawę jakości życia. Dzięki holistycznemu podejściu możemy zapewnić Cię, że leczenie przyniesie co najmniej zadowalające efekty. Sprawdź nas – zadzwoń, zapytaj o szczegóły i dowiedz się więcej o rehabilitacji w domu pacjenta.

*7) konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji WYMAGA/TAK
8) konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji WYMAGA/TAK