REHABILITACJA RUCHOWA / REHABILITACJA SPORTOWCÓW

Specjalizujemy się także w rehabilitacji i profilaktyce sportowców. Wiadomym jest, że każdy kto zawodowo lub nawet amatorsko zajmuje się sportem powinien bardzo dbać o swoje ciało, każda najmniejsza nieleczona kontuzja może spowodować wiele powikłań i ostatecznie wyłączyć sportowca z rywalizacji.

W Naszym Gabinecie otrzymają Państwo fachową pomoc i poradę lekarską po urazach, ale również prowadzimy terapie profilaktyczne (Funkcjonalna Osteopatia i Integracja), dzięki którym całe ciało sportowca jest prawidłowo skompensowane, pracuje wydajniej i dużo trudniej o kontuzje.

W związku z tym, że NZOZ Sanomed znajduje się w tym samy budynku co Szpital Ortopedyczny Ortovita, mamy ogromne doświadczenie w rehabilitacji pooperacyjnej.

Sprawujemy opiekę medyczną nad kilkoma podkarpackimi klubami sportowymi oraz jednostkami indywidualnymi. Od lipca 2016r. pod naszą opieką jest drużyna siatkarek z K.S. DevelopRes Rzeszów. Prowadzimy wielu pacjentów-zawodników m.in. po zabiegach artroskopii operacyjnej, rekonstrukcji więzadłowej czy też po złamaniach.