MASAŻE, DRENAŻ LIMFATYCZNY

Terapia masażem jest powszechnie znana, wiadomo też, że ma korzystny wpływ na cały organizm. Masaż działa na układ ruchu, skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze, a także na układy krwionośny i chłonny. Masaże, które oferujemy w połączeniu z Floatingiem i sauną Ganbanyoku, gwarantują nie tylko doskonały relaks i odprężenie całego ciała, ale również właściwości rehabilitacyjne, wyszczuplające, detoksykacyjne i redukujące wszelki stres wynikający z naszego codziennego życia. Wyjątkowa moc dotyku pielęgnuje ciało, witalizuje organizm, obniża poziom stresu, wycisza i wprowadza w dobre samopoczucie.

Posiadamy niezbędne, potwierdzone odpowiednimi kwalifikacjami doświadczenie i przygotowanie do wykonywania specjalistycznych masaży. Najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych usług są przede wszystkim zadowoleni Klienci oraz Pacjenci, którym udało się nam nie tylko pomóc uśmierzyć ból czy przywrócić do zdrowia, ale również ujędrnić skórę i poprawić nastrój.

Oferujemy szerokie spektrum zabiegów: od masaży relaksacyjnych, poprzez wyszczuplająco-modelujące, aż po innowacyjny typ masażu zwany Marma. Można je stosować jako kurację samą w sobie lub łączyć z innymi zabiegami. Co więcej, dla lepszych efektów, w przypadku Marmy oraz masażu wyszczuplająco-modelującego polecamy korzystanie z pełnych serii – doskonale sprawdzą się one jako uzupełnienie takich usług jak drenaż limfatyczny.

MASAŻ ODCHUDZAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

Masaż bańką chińską w połączeniu z masażem manualnym, stosujemy w celu redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wykonujemy go na udach, pośladkach, brzuchu, a także, jeżeli jest taka potrzeba, na wewnętrznej powierzchni ramion, czyli w miejscach, gdzie gromadzą się złogi tłuszczu podskórnego i tworzy się cellulit. Masaż wyszczuplająco-modelujący stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Aktualnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu, więc warto ją wypróbować i cieszyć się jędrną i gładką skórą.

Komu polecamy masaż odchudzająco-antycellulitowy?

Masaż bańką chińską to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się nadwagi i wymodelować swoją sylwetkę. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Można wykonywać go, jako regularny zabieg pielęgnacyjny w celu uzyskania gładkiej i jędrnej skóry. Największe efekty widoczne są na udach i pośladkach (zmniejszony zostaje obwód tych części ciała).

Jak wygląda masaż odchudzająco-antycellulitowy?

Masaż rozpoczynamy od nałożenia olejku antycellulitowego i drenującego oraz masażu manualnego, w celu rozluźnienia i przygotowania tkanek do masażu bańką. Bańka działa na zasadzie zasysania i mocno masuje tkankę podskórną, co pobudza przemianę materii i przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrostu jędrności skóry. Pobudzenie krążenia płynów ustrojowych pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Po zabiegu skóra jest dobrze ukrwiona, rozluźniona i wygładzona.

Przeciwskazania:

• ciąża,
• żylaki i zaburzenia krzepliwości krwi,
• skłonności do wylewów podskórnych i naczynek,
• menstruacja,
• zapalenia stawów,
• nowotwory,
• cukrzyca,
• skoki ciśnienia,
• podwyższona temperatura ciała.

Czas trwania zabiegu: masaż trwa od 30-60 minut. Dla lepszego efektu warto wykonać całą serię lub połączyć masaż bańką chińską z serią innych zabiegów wyszczuplających. Zalecana jest seria 10 zabiegów dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. Zabieg ten likwiduje również mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego. Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego.

Komu polecamy masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na pełen relaks dla osób zmęczonych zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Szybkie tempo życia oraz ciągłe napięcie psychiczne sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha.

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

Dzięki płynnym, delikatnym i łagodnie ugniatającym ruchom, masaż relaksacyjny odpręża cały organizm, przynosząc ukojenie ciału i duszy. Taki zabieg pozwala zwolnić tempo i cieszyć się chwilą obecną, w pełni zatapiając się w rozkosz wrażliwego dotyku, w otoczeniu aromatycznych olejków oraz kojącej muzyki.

Czas trwania zabiegu: 60 min

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI