Urazy / operacje

Zabiegi stosowane w leczeniu urazów / operacji:

Nasza Placówka współpracuje z wieloma lekarzami, którzy wiedzą, że wiedza i zaangażowanie w problem Pacjenta to najlepsza droga do zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć profesjonalny system rehabilitacji po operacjach i urazach w obrębie kończyn i kręgosłupa.
Prowadzimy Pacjentów po min. protezoplastyce stawów kończy dolnych, po artroskopii stawów kolanowych, po operacjach kręgosłupa i stawów barkowych.
Mamy ogromne osiągnięcia w leczeniu stanów po urazowych, gdyż łączymy różne rodzaje rehabilitacji z odpowiednią dietą i suplementacją, co zacznie przyśpiesza efekty rehabilitacji.
Jeżeli nie wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze, umów się na BEZPŁATNĄ konsultację do naszych specjalistów i oni zdecydują jak najszybciej i najefektywniej rozwiązać Twój problem.
Natomiast, jeżeli masz już sprawdzony sposób na usunięcie swojego bólu lub posiadasz konkretne zalecenia lekarskie, wybierz je z poniższej listy i dowiedz się więcej. Gdy umówisz się na wizytę, nasi terapeuci zdiagnozują Twój problem i jeśli będzie potrzeba podpowiedzą co jest konieczne, aby rehabilitacja była bardziej efektywna i szybsza.