Ból kręgosłupa

Ból kręgosłupa to problem bardzo powszechny, ale jak się okazuje nadal stanowi ogromny problem dla Pacjenta… jak i lekarza…

Okazuje się, że co trzeci pacjent u lekarza pierwszego kontaktu skarży się na ból w okolicach kręgosłupa.
Jak wspomniałem problem jest złożony, więc dlatego standardowe leczenie tabletkami przeciwbólowymi lub tylko fizykoterapią nie usuwa przyczyny, lecz łagodzi objawy.

W naszym Centrum Rehabilitacji zajmujemy się Pacjentem kompleksowo-holistycznie. Oznacza to, że szukamy przyczyny powstania bólu i usuwamy ją. Efekty lecznicze są niewiarygodne, ale wymagają zaangażowania Pacjenta – być może będzie potrzeba regularnych ćwiczeń w domu, może będzie trzeba zmienić złe nawyki, może będzie konieczna modyfikacja diety? Sprawdzimy…

Jeżeli nie wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze, umów się na BEZPŁATNĄ konsultację do naszych specjalistów i oni zdecydują jak najszybciej i najefektywniej rozwiązać Twój problem.

Natomiast, jeżeli masz już sprawdzony sposób na usunięcie swojego bólu lub posiadasz konkretne zalecenia lekarskie, wybierz je z poniższej listy i dowiedz się więcej. Gdy umówisz się na wizytę, nasi terapeuci zdiagnozują Twój kręgosłup i jeśli będzie potrzeba podpowiedzą co jest konieczne, aby usunąć przyczynę bólu.