SPA Medical

Nasza strefa SPA to miejsce, gdzie można się wyciszyć i odprężyć. Profesjonalnie urządzona przestrzeń z wyjątkowym klimatem zapewnia nie tylko idealny odpoczynek, ale również pielęgnację i odnowę biologiczną. Szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych pozwoli ukoić nerwy i zregenerować siły. Do dyspozycji naszych Klientów jest między innymi sauna oraz specjalistyczne masaże wykorzystujące najnowocześniejszą technologię oraz wiedzę praktyczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kompleksową odnową biologiczną do naszego SPA.

W kompleksie SPA znajdują się:

Floating

WYŁĄCZ 5 ZMYSŁÓW. Samo słowo Floating oznacza lewitację gdyż podczas przebywania w kabinie deprywacyjnej, nasze ciało unosi się na powierzchni wody, dryfując nie czujemy przyciągania ziemskiego. Pod nazwą Floating ukryta jest również jedyna w swoim rodzaju terapia polegająca na całkowitym wyłączeniu wszelkich bodźców.

Floating od wielu lat fascynuje naukowców i badaczy, gdyż ten rodzaj terapii pozwala doświadczyć nieodkrytych jeszcze przeżyć i doznań a w konsekwencji, pełnego relaksu, poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego.

Kompleksowa skuteczność usług SPA

Połączenie tych wszystkich zabiegów nie tylko wspomaga odchudzanie czy walkę z cellulitem, ale również pozwala zregenerować całe ciało i zapewnić mu pielęgnację, jakiej potrzebuje. W naszej różnorodnej ofercie zabiegów SPA można znaleźć nie tylko kameralną atmosferę relaksu i spokoju, ale również najnowocześniejsze terapie w połączeniu z tradycyjnymi masażami, co wzmacnia zdrowie i witalność. Profesjonalna obsługa nie tylko dobierze czy połączy zabiegi w idealny pakiet, ale zadba również o miłą atmosferę podczas każdej wizyty. Strefa SPA to wyjątkowe miejsce, w którym jakość i perfekcja, idą w parze z pełnym relaksem, odprężeniem i dogłębną troską o urodę.