OPINIE PACJENTÓW

Uśmiech personelu pozwala poczuć się luźno. Wiedza lekarzy i rehabilitantów pozytywnie zaskakuje.
Pierwszy raz w życiu wyszłam z gabinetu od specjalisty z uśmiechem i z poczuciem, że ktoś się jednak zna na tym co robi:)

Anna Goraj

Super miła i profesjonalna obsługa, dziewczyny na recepcji mile, uśmiechnięte i zawsze pomocne. Pomieszczenia jasne i piękne. Przyjemna atmosfera i rabaty na różne zajęcia gdzie oferta jest na prawdę bardzo szeroka. Pan Piotr specjalista najlepszy z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Do pacjenta podchodzą tam indywidualnie.

Sylwia Mac

Najlepszy gabinet rehabilitacji w jakim kiedykolwiek byłem i nie tylko dlatego ze jest prowadzony przez przemiłych ludzi ale dlatego ze w Sanomedzie i Avatarze nie skupiają się na objawach lecz trafnie identyfikują a następnie leczą przyczyny danego schorzenia . Wiele razy korzystałem z pomocy tak pana Piotra jak i Pani Lucyny i za każdym razem byłem pod olbrzymim wrażeniem szybkich efektów terapii . Absolutnie polecam !!!! 🙂

Wojciech Majkut

Byłem w wielu klinikach, gabinetach i nigdzie mi nie zlikwidowano moich problemów. Piotr Mieszek w ciągu 2 sesji zlikwidował problemy związane z prostatą przez 10 lat. Wystarczyło poznać tajniki naciągania powięzi miednicy dolnej. Bóle serca od lat zniknęły. Kręgosłup dużo lepiej w tym polecam bardzo ćwiczenia z linami SPIRALNA STABILIZACJA MIĘŚNIOWA. Po tych ćwiczeniach człowiek zmienia pozycję zaczyna się prostować. Polecam wszystkim gabinet nie wspomnę o floatingu w kabinie z siarczanem magnezu!

Zielskie Życie

Jest to chyba najnowocześniejsze centrum rehabilitacji w Rzeszowie a może i nawet na Podkarpaciu, personel jaki tam pracuje posiada bardzo dużą wiedzę na temat rehabilitacji, miejsce godne polecenia.

Robert Robert

Doskonale wyposażony gabinet, personel z pasją i ogromną wiedzą.

Fizjo Health

Zobacz więcej opinii: