Wady postawy

Wady postawy to problem nie tylko dzieci, ale nie leczony również dotyczy dorosłych.
Przeprowadzając badania przesiewowe wad postawy w przedszkolach (posiadamy komputerowy system diagnostyczny), widzimy jak nasze społeczeństwo ”rośnie”. Ponad 70% dzieci ma wskazania do leczenia wady postawy!!! Najgorsze jest to, że rodzice często problem ten bagatelizują.
Osoby dorosłe, które trafiają do NZOZ Sanomed poddajemy badaniu komputerowemu stóp i postawy i wyciągamy wnioski, które pozwalają zmniejszyć efekty zwyrodnień, zaniedbanych w młodości wad postawy… ale cytując klasykę „Lepiej zapobiegać niż leczyć !”
Jeżeli nie wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze, umów się na konsultację do naszych specjalistów i oni zdecydują jak najszybciej i najefektywniej rozwiązać Twój lub Twojego dziecka problem.
Natomiast, jeżeli masz już sprawdzony sposób lub posiadasz konkretne zalecenia lekarskie, wybierz je z poniższej listy i dowiedz się więcej.
Gdy umówisz się na wizytę, nasi terapeuci zdiagnozują problem i jeśli będzie potrzeba podpowiedzą co jest konieczne, aby rehabilitacja była bardziej efektywna i szybsza.